Modern 1 Bed Apartment Minutes From Brighton Beach

  • 58 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 2 gasten
  • 1 bed

Modern 1 Bed Apartment Minutes From Brighton Beach appartement in de Regency wijk van Hove ligt op afstand van 40 km van de luchthaven Londen Gatwick. Deze accommodatie beschikt ook over gratis wifi in de hele woning.

Het appartement Modern 1 Bed Apartment Minutes From Brighton Beach biedt kamers met een strijkijzer en strijkplank, een bankstel, een apart toilet. Hier vindt u een douche, een haardroger en handdoeken voor uw comfort.

Brighton treinstation is binnen een wandeling van 20 minuten.

Het is 15 minuten lopen van Speelgoed- en modelmuseum van Brighton en 50 meter van Norfolk Square. Het centrum van de stad is op 15 minuten lopen van de woning gelegen. Het kost 5 minuten te voet om Constantinople Restaurant en The Lion & Lobster te bereiken.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Modern 1 Bed Apartment Minutes From Brighton Beach
Birch At Bedford
Mobiele prijsaanbieding

Birch At Bedford

9.0
Schitterend 34 beoordelingen
36 m van de accommodatie
USD 176 USD 158
per nacht
Spacious Sillwood Street - Brighton
Mobiele prijsaanbieding

Spacious Sillwood Street - Brighton

9.0
Schitterend 17 beoordelingen
63 m van de accommodatie
Studio In Central Brighton By The Sea
Mobiele prijsaanbieding

Studio In Central Brighton By The Sea

68 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen Gatwick Luchthaven
    43 km

    Treinstations

    Station Brighton
    1,1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 11:00
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Modern 1 Bed Apartment Minutes From Brighton Beach apartment geplaatst?
      Modern 1 Bed Apartment Minutes From Brighton Beach apartment is in de wijk Regency gelegen, op nog geen 1,2 km van Speelgoed- en modelmuseum van Brighton.
    • Hoeveel kost het om bij Modern 1 Bed Apartment Minutes From Brighton Beach apartment te verblijven?
      De huurprijs van Modern 1 Bed Apartment Minutes From Brighton Beach apartment is £241.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Modern 1 Bed Apartment Minutes From Brighton Beach apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Modern 1 Bed Apartment Minutes From Brighton Beach apartment zijn onder andere Brighton Pier, Speelgoed- en modelmuseum van Brighton, Norfolk Square.
    • Welke luchthaven is het dichtst bij Modern 1 Bed Apartment Minutes From Brighton Beach apartment?
      Modern 1 Bed Apartment Minutes From Brighton Beach apartment is gelegen binnen 45 km van de luchthaven Londen Gatwick.
    • Welk openbaar vervoer ligt het dichtst bij het appartement?
      Het dichtstbijzijnde busstation is Waitrose en bevindt zich binnen 200 meter van het appartement.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Constantinople Restaurant en The Lion & Lobster restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen Gatwick Luchthaven
    43 km

    Treinstations

    Station Brighton
    1,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Modern 1 Bed Apartment Minutes From Brighton Beach

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten